Sestdiena, 31 Decembris 2016 16:14

LSSIA kursa pārlikšanas nosacījumi

1)     Ja students nenoliek divus no trim eksāmeniem ( teorija, apmācības metodika vai slēpošanas tehnika ) : kurss ir jāiet no jauna un par to ir jāmaksā pilna maksa.

2)     Ja students nenoliek vienu no eksāmeniem, tas ir jāpārliek pilnībā. Ja to pārliek gada laikā un kopā ar nākošo kursu, pārlikšana ir bez maksas. Ja students grib eksāmenu likt atsevišķi, sev pieņemamā un ar treneriem saskaņotā laikā, tad, cena par atsevišķu eksāmenu ir 50 eur. Eksāmens ilgst vienu stundu, tajā piedalās vismaz 2 eksaminētāji. Ja eksāmenu pārliek vairāki student un ja eksāmena laiks nepārsniedz 1 stundu, summa nemainās. Ja eksāmenam ir nepieciešams vairāk laika , tad par katru nākošo stundu samaksa visiem eksāmena dalībniekiem kopā ir 30 eur.

3)     Ja students nenoliek vienu no grieziena veidiem, attiecīgais grieziena veids ir jāpārliek. Nosacījumi un samaksa ir tieši tādi paši, kā iepriekš.

4)     Ja students nepārliek eksāmenu ( vai kādu no grieziena veidiem ) gada laikā, tad samaksa par eksāmena pārlikšanu vēlāk ir 70 eur. Eksāmens ilgst vienu stundu, tajā piedalās vismaz 2 eksaminētāji. Ja eksāmenu pārliek vairāki studenti, summa nemainās, ja eksāmena laiks nepārsniedz 1 stundu. Ja eksāmenam ir nepieciešams vairāk laika , tad par katru nākošo stundu samaksa ir 50 eur kopā.

 

Eksāmens tiek filmēts, ieraksts tiek nosūtīts FNASI atbildīgajam trenerim. Eksāmena atzīme tiek paziņota pēc tam, kad to ir akceptējusi  FNASI