Trešdiena, 22 Novembris 2023 09:46

Snovborda instruktora kursi 2024.gadā

Hei, snovbordist!
Sezona tuvojas platiem soļiem! LSSIA (Latvijas slēpošanas un snovborda instruktoru asociācija) arī šogad organizē snovborda instruktora kursus.
Šoreiz kursi ir sadalīti 2 daļās ar nelielu pauzi starp tām:
1) Trīs dienas uz kalna 16.-18.02.2024. (piektdiena, sestdiena un svētdiena), Žagarkalns/Ozolkalns;
2) Sešas dienas uz kalna 24.02. - 02.03.2024. (no sestdienas līdz sestdienai), Badgašteina, Austrija.

 Ņemot dalību kursos, sanāk dabūt “trīs vienā”. Pirmkārt, iegūt snovborda instruktora sertifikātu, otrkārt, lieliska iespēja snovot Austrijas Alpos un treškārt, pavasara saules D vitamīns!!!

Pasākuma koncepts: Kursu sākumums ir 16.februārī Žagarkalnā/Ozolkalnā, tad pārgrupēšanās/pārbrauciena dienas un 24.02. tiekamies Badgašteinā, Austrija. Nokļūšanu Badgašteinā (ērta avio un vilcienu satiksme) un dzīvošanu tur uz vietas katrs organizē un izmaksas kaukulē pēc brīvas izvēles.
Ja ir nepieciešams padoms pēc hoteļa izvēles, tad varam ieteikt ka Simader Hotel ir ļoti laba izvēle- lieliska dzīvošana un garšīga ēdināšana, kur apmetīsies arī kursu organizatori: About us - Hotel Simader in Bad Gastein (vietas rezervējam laicīgi, jo istabiņas šajā hoetlī izķer kā karstus pīrādziņus). Kursu organizatori līdz Austrijai dosies ar busu. Ja kādam ir vēlme, tad var mums pievienoties. Busā ir pieejamas vēl kāds 4 vietas.
Par Badgašteinu: Gašteinas ielejā ir 4 kūrorti, kur darbojas 1 Ski pass, tas nodrošina to, ka mainīgos apstākļos (migla, vējš, sniegputenis) var izvēlēties piemērotāko kalna nogāzi, vai arī to kura ir vaļā! No niknākas Sportgašteinas (iecienīti pūdera lauki), līdz zemākai Dorfgašteinai, plus vietējo iecienīts Kreuzkogel, šķiet vecākā trasē ielejā kur kalna apmeklētāju plūsma nav tik blīva. Te vairāk info: Ski resort Gastein : skiing holidays & skiing in Salzburg, (skigastein.com
 
). Papildus tam vienu dienu noteikti dosimies uz netālo Absolut Park Flachauwinkl | Snow park in Salzburg, Austria, kur var baudīt izcilu snovborda parku ar neskaitāmiem slopestyle elementiem. Baudām lielos kalnus un snovborda instruktoru kursus!
Kursu programma*
Uz kalniem kopā būsim 9 dienas.
Nodarbības notiks no 9.00.-17.00. (aptuveni) katru dienu (sekojam līdzi fiziskajai kondīcijai). Nodarbību devītajā dienā (Badgašteina, Austrija) būs eksāmens – teorētiskā un praktiskā daļa. Kursu ikdienas plāns var mainīties ņemot vērā lakapstākļus. Tie, kas sekmīgi nokārtos eksāmenu, saņems LSSIA snovborda instruktoru 1.līmeņa sertifikātu.
Pēc kursu beigšanas:
1) Tu būsi iemācijies kā apmācīt snovot gribētāju no 0 līdz jau līmenim, kad Tavs apmācāmais var patstāvīgi, droši un kontolēti braukt pa kalnu;
2) Tavas braukšanas prasmes tiks uzlabotas par visiem 100%;
3) Un galvenais - tieši Tu iegūsi milzum daudz pozitīvo vibrāciju, kuras sniedz tikai un vienīgi snovbords!
Kursus vadīs 3 pieredzējuši snovborda instruktori:
Jānsi Mellups
CASI (Kanāda) 1. un 2. līmeņa snovborda instruktora sertifikāts (Kanāda, Vistlera), Mountain safety sertifikāts (Kanāda, Vistlera), FNASI (Somija) 2.līmeņa snovborda instruktora sertifikāts; Somijas snovborda federācijas SBS (free style) snovborda trenera sertifikāts, Biedrības „Latvijas slēpošanas un snovborda instruktoru asociācijas” valdes loceklis;
Jānis Japins
LSSIA (Latvija) 1.līmeņa instruktors, Somijas snovborda federācijas SBS (free style) snovborda trenera sertifikāts, FNASI (Somija) 2.līmeņa snovborda instruktora sertifikāts;
Zigmārs Krūmiņš
LSSIA (Latvija) 1.līmeņa instruktors, FNASI (Somija) 2.līmeņa snovborda instruktora sertifikāts,
FNASI (Somija) 3.līmeņa snovborda instruktora sertifikāts, Somijas snovborda federācijas SBS (free style) snovborda trenera sertifikāts.
Cik maksā paši kursi?
695.00 EUR. Par to tiks izstādīts rēķins.
Kas ietilpst kursu maksā?
Izdales materiāli, uzšuves, kursu maksa.
Par ko jārūpējas pašam?
Snovborda inventārs (pilns ekipējums, ķivere obligāta);
Veselības apdrošināšana;
Pacēlājs, dzīvošana un ēšana. Svarīgi- šīs izmaksas neietilpst kursu maksā un ir katram individuālās.
Līdz kuram datumam jāizlemj par dalību kursos?
Lūgums pieteikties līdz 2023. gada 7.decembrim. Pilna kursu maksa jāveic līdz šim datumam.
Kā sazināties un aprunāties?
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai +37129275770.
Zemāk bildes par to kā mums gāja pagājušo sezonu Badgašteinā!
* Ja uzkrīt pūdersniegs, tad visu dienu gāžam pūderī!**
** Instruktors Zigmārs ir sasodīti labs pūdera mednieks.
Last modified on Trešdiena, 22 Novembris 2023 10:05