Otrdiena, 05 Decembris 2017 11:12

Snovborda instruktoru kursi Austria Absolut park 2018.g. 9.-20. marts.

Snovborda instrukrtoru kursi Austria Absolut park 2018.g. 9.-20. marts. Tava snovera LIFE TIME EXPIERENCE!

 

Tev ir iespēja apgūt Latvijas slēpošanas un snovborda instruktoru asociācijas rīkotos 1.līmeņa snovborda instruktora kursus Austrijas Alpos. Sekmīgi pabeidzot kursus un nokārtojot eksāmenu Tev tiks izsniegts 1. līmeņa snovborda instruktora sertifikāts. Ko Tev dos? – darba iespējas kā snovborda instuktoram Latvijā un ES. Piemēram, Žagarkalns katru gadu alkst pēc jauniem snovborda instruktoriem.

 

 

Absolut park- viens no labākajiem kalnu kūrortiem Alpos priekš snoveriem. Freeraids, park & pipe viss ir pieejams tieši te.

Datumi: 9.-20. marts. Pilnas 10 dienas uz kalna. Marts Alpos ir saules, laba sniega un lieliski pavadīta laika mēnesis + ja veiksme mūs pavadīs (tas noteikti), tad arī dabūsim svaigā sniega kārtu- pūderi baudīt

Izmaksas: 2233.00 EUR. Izmaksās ietilpst: dzīvošana, ēdināšana – brokastis un vakariņas, kalna pacēlājs uz 10 dienām, avio biļete, transfērs un maksa par kursiem. Par ko jārūpējas pašam: apdrošināšana, pusdiendas uz kalna, ekipējums – sniega dēlis, ķivere un viss pārējais.

Pieteikšanās kursiem: pieteikties kursiem un rezervācijas maksa (naudiņa nepieciešama, lai rezervētu avio, dzīvošanu un transfēru) 50% apjomā no kopējās summas jāveic līdz 2017.gada 20.decembrim. Otru naudiņas daļu maksājam līdz 2018.gada 1.martam. Atceries– kursu dalībnieku skaits ierobežots!

2018.gada februāra mēnesī tiekamies Siguldas pilsētas trase/Ozolkalns/Žagarkalns kur pārbaudīsim inventāru un iepazīsimies viens ar otru. Precīzāks info par laiku un vietu sekos – tā noteikti būs sestdiena vai svētdiena.

Ja ir kādi jautājumi rakstam personīgi Jānim Mellupam vai zvanam klusām: 29275770.

p.s. Pats galvenais – uzturam sevi pienācīgā fiziskā formā. Lai nodragātu 10 diendas uz kalna Tev jābūt snoverim/snoverei ar krampi – tas nozīmē, ka kūciņas un alus kausu cilājam retāk.