Eiropas Komisijas grants programmā “Erasmus+”

Ar prieku vēlamies paziņot, ka esam saņēmuši Eiropas Komisijas grantu programmā “Erasmus+” instruktoru izglītībai un vadlīniju izstrādei instruktoru darbam starptautiskā arēnā.

Projekta ietvaros ir paredzēts:

  1. Izglītot 25 Latvijas instruktorus no 1.līmeņa (Slēpošanas pamatiemaņu instruktors) līdz 2.līmenim (Slēpošanas instruktors).
  2. Izglītot trīs trenerus no 3.līmeņa (Profesionāls slēpošanas instruktors) līdz Slēpošanas instruktoru trenera līmenim.
  3. Izglītot 10 igauņu instruktorus līdz 1.līmenim
  4. Izstrādāt vadlīnijas slēpošanas skolām un instruktoriem par darbu ar klientiem un specifiskas rekomendācijas darbā ar Austrumeiropas un Krievijas klientiem.

Mūsu sadarbības partneri šajā projektā ir Igaunijas Slēpošanas Asociācija un Somijas slēpošanas klubs AKSA ar mūsu ilggadējo partneri Seppo Keranenu un, protams, FNASI.

Projekta realizācija jau ir sākusies un šobrīd 12 mūsu instruktori atrodas Somijā, Vuokatti bāzē, un apgūst 2. un 3. līmeņa kursus. Tāpat esam jau apmācījuši 10 Igaunijas instruktorus, un viņi ir ieguvuši sertifikātus.

Projekts turpināsies līdz gada beigām, un nākošā instruktoru grupa rudenī dosies uz Rukas slēpošanas bāzi, lai iegūtu 2.līmeņa izglītību.